Svet-Stranek.cz
Hasičský sbor založen v obci roku 1898.
SDH Nová Ves u Českých Budějovic

Soutěž Nedabyle 8.9.2012:Hasičský sbor založen v obci roku 1898.

Soutěž Nedabyle 8.9.2012

V sobotu 8.9.2012 proběhla soutěž O pohár starostů v obci Nedabyle. Soutěž byla pořádaná pouze pro zakládající členy této soutěže. My jsme byli přizváni jako hosté, abychom se zúčastnili v disciplíně požární útok. Hlavním důvodem bylo navázání lepší spolupráce SDH mezi obcemi a prohloubení osobních vztahů.
Bohužel, při našem požárním útoku se nám nepodařilo dobře spojit sací vedení a s naším dosaženým časem jsme tak byli odsunuti až na konec pořadí. I s tím se však musí počítat, k umění zákonitě patří i trocha štěstí, kterou jsme dnes neměli.
Pak jsme se alespoň podívali na štafetu s překvapením, která přinesla hodně zábavných okamžiků pro diváky i soutěžící.
Při vyhlášení vítězů jsme dostali jako cenu útěchy "buřtový věnec", který jsme na večerní zábavě v Bačově stodole společnými silami snědli a smůlu i řádně zapili.
návštěvníků stránky
celkem45 861